Witaj, Cieszymy się, że tutaj jesteś! Jeżeli chcesz wykorzystać potencjał poligrafii do promocji swojej firmy – dobrze trafiłeś!

PRINTED to drukarnia online z siedzibą we Wrocławiu, w której znajdziesz nieograniczoną ofertę usług poligraficznych. Projektowanie graficzne, przygotowywanie plików, druk, oklejanie witryn, montaż fototapet to tylko niektóre z zadań, które wykonujemy na co dzień.

Dopasowujemy się do Twoich potrzeb i oczekiwań. Wyszukujemy najlepsze rozwiązania.

Pracujemy od świtu do nocy, aby na czas wykonać dla Ciebie wszystko czego potrzebujesz. Uwielbiamy wyzwania.

Od wielu lat realizujemy zadania dla wymagających klientów. Oferujemy wysoką jakość wydruków, dbałość o szczegóły i dobre odwzorowanie kolorów.

Jak doszło do powstania .PRINTED?

Cóż, czynników było wiele ale najistotniejszym z nich była, wspólna chęć pokazania ludziom jak wielki wpływ ma poligrafia na nasze życie. Wyobraźmy sobie świat bez BARW i KOLORÓW. Jak wyglądałaby nasza droga do pracy, szkoły, domu, bez tych elementów, które spotykamy każdego dnia? Są wszędzie: na witrynach galerii, w sklepach, na ścianach budynków, w porannych gazetach, na samochodach, w biurze, w tramwaju, autobusie, księgarni, przydrożnym kiosku. Współczesna poligrafia to coś więcej niż druk. To nieodłączna część Naszego życia. Codziennego życia.

Skoro wiesz już, co nami kierowało, zapraszamy. Dołącz do nas !

Everything is .PRINT☰D

Kontakt